Systémový integrátor B&R

Naše motto Perfection in Automation alebo Dokonalosť v automatizácii uplatňujeme už viac ako 30 rokov.


Čítaj viac
Systémový integrátor ABB, Universal Robots, Yaskawa

Sme presvedčení, že kooperatívna robotická technológia môže byť využívaná na prospech všetkých aspektov úlohovo pracujúcich podnikov – bez ohľadu na ich veľkosť.


Čítaj viac
Ďalšie služby

Vo svojich priestoroch prevádzkujeme strojársku dielňu určenú pre naše vlastné projekty a rovnako vyrábame diely a komponenty na zákazku pre širokú verejnosť.


Čítaj viacSystémový integrátor B&R – súčasť ABB


Naše služby

Naše motto Perfection in Automation alebo Dokonalosť v automatizácii uplatňujeme už viac ako 30 rokov. Pod týmto pojmom rozumieme starostlivosť o dlhoročné vzťahy na základe vzájomnej dôvery voči našim zákazníkom, partnerom, pracovníkom a dodávateľom a vývoj najlepších riešení v oblasti priemyselnej automatizácie. Naše kompetencie prenášame do vývoja nových výrobkov, ktoré stále udávajú strategické trendy pre trh. Vďaka tomu sme spoľahlivým partnerom, na čo sme veľmi hrdí.

Vďaka odvahe a prezieravosti v podnikaní bola spoločnosť B&R veľmi rýchlo schopná stať sa medzinárodným koncernom. Vnímavosť pre vývoj na trhu a nové trendy prispeli k tomu, že sme v odbore dosiahli vedúcu pozíciu v oblasti inovácií a technológie. Našim cieľom je ďalej budovať vedúcu pozíciu v medzinárodnom prostredí trhu a aj v budúcnosti kontinuálne rásť.

Kontaktujte nás

Systémový integrátor ABB, Universal Robots, Yaskawa


Naše služby

Už niekoľko rokov nasadzujeme do výroby robotov vďaka čomu sme sa stali systémovým integrátorom najznámejších značiek robotických ramien. Značka a typ robota závisí od aplikácie a tiež od požiadaviek zákazníka. Najčastejšie integrujeme robotov značiek ABB, YASKAWA a v poslednom období aj Universal Robots keďže kolaborantívna robotika sa dostáva do popredia a stáva sa prioritou v mnohých priemyselných podnikoch.

Sme presvedčení, že kolaborantívna robotická technológia môže byť využívaná na prospech všetkých aspektov úlohovo pracujúcich podnikov – bez ohľadu na ich veľkosť. Nie len že nahrádza ľudskú silu ale dokáže s ňou úspešne spolupracovať bok po boku bez minimálneho rizika.

Kontaktujte nás

Integrácia technológií


Špeciálne služby

Naše priemyselné riešenia často obsahujú aj externé technológie, ktoré sa nám podarilo úspešne integrovať a vďaka tomu sme sa stali partnermi niektorých významných spoločnosti. Máme skúsenosti s integráciou nasledovných technológií.


 • Kamerové Kontroly

  Skrutkovanie

  Laserové Zváranie
  Laserové Markovanie

  Robotika

  Robotika

  RFID Komunikácia (Moby)

  Zber a Vyhodnotenie dát

  Meranie pozície

  Skrutkovanie

  Mikro-zváranie
  Laserové Markovanie

  Kamerové Kontroly

  Katiobond Systém

 • Kontrola Tesnosti

  Meranie Podtlaku

  Meranie Momentu a Sily

  Heat Sticking

Kovovýroba


Špeciálne služby

Vo svojich priestoroch prevádzkujeme strojársku dielňu určenú pre naše vlastné projekty a rovnako vyrábame diely a komponenty na zákazku pre širokú verejnosť. K dispozícii máme:

 • Fréza DMC 635 V ecoline, 630x510x460, 13kW/8000ot
 • Fréza Haas VF-6SS, 1626x813x762,22.4kW/12000ot
 • CNC sústruh (D=280mm, L=790mm, presnosť 0,02mm)
 • Pomocné kovoobrábacie stroje
 • Zváračky oceľových a nerezových konštrukcií

Servis a podpora


Špeciálne služby

Na všetky naše priemyselné riešenia a modifikácie sa vzťahuje dvojročná záručná lehota v zmysle záručných podmienok, počas ktorej má zákazník v prípade neočkovaných problémov bezplatný servis, výmenu náhradných dielov a podporu cez telefón alebo email.

Po uplynutí záručnej lehoty sa na servis a podporu vzťahuje cenová ponuka, vypočítaná podľa závažnosti problému a dĺžky trvania prác.

Kontaktujte nás