Technologické systémy


O nás

Spoločnosť TAES s.r.o. vznikla v roku 2007 v Michalovciach. Z pôvodného počtu zamestnancov, ktorí sa dali spočítať na prstoch jednej ruky sa spoločnosť mnohonásobne rozrástla a rozšírila svoje priestory. Dnes spoločnosť pôsobí na trhu už takmer desať rokov a stále napreduje v oblasti priemyselnej automatizácie, o čom svedči neustály príchod nových zaujímavých zákazníkov.

Spoločnosť je postavená na základoch profesionality a skúseností našich zamestnancov, čerpajúc z tradične silnej základne východoslovenského priemyslu. Inžinierska činnosť je základným pilierom našej spoločnosti, či sa jedná o vývoj softwaru, mechatroniku alebo strojárenskú technológiu.

Kontaktujte nás

Profesionálne priemyselné riešenia


O nás

Objem a škála našich aktivít má rastúci trend a neustále rozširujeme svoje možnosti v priemyselnej automatizácii. S tým je bezprostredne spojený vývoj nových technológií a zariadení, postavený na základoch inžinierskych znalostí a mnohoročnej praxe. V našej ponuke poskytujeme celý rad komplexných priemyselných riešení „ušitých na mieru“ zákazníka:


Výrobné a montážne linky

Jednoúčelové stroje

Robotické pracoviská

Testery

Modifikácie starších strojov a liniek

CNC výroba

Všetky naše riešenia sú podporované počítačovými systémami a PLC riadením. Jednoduché ovládanie a prehľadná intuitívna vizualizácia (HMI) je to čo robí naše zariadenia „user friendly“ a tým pádom žiadané. Pri veľkých výrobných linkách sú využívane aj nadriadené SCADA systémy. Vďaka spolupráci s našimi partnermi, ktorí patria k najlepším na trhu, nie je problémom implementovať do našich aplikácií aj externé technológie.

Skúsenosti sú zárukou kvality


O nás

Každá naša aktivita nás posunula ďalej a rozšírila naše portfólio. Pri každom ďalšom projekte tak môžeme čerpať vedomosti z vlastných aplikácií, čo nám umožňuje znížiť čas trvania projektu. Naša spoločnosť je na základe dlhoročných skúsenosti schopná postarať sa o celý proces výroby požadovaného priemyselného riešenia:

  • návrh a design
  • výroba komponentov
  • programovanie riadiacich systémov
  • konštrukčné riešenia a funkčnosť
  • montáž a elektro

Zákazník tak dostáva kompletne hotové priemyselné riešenie s technickou dokumentáciou, pripravené na zaradenie do výrobného procesu. Transport a „oživenie“ zariadení priamo u zákazníka je zabezpečované našou spoločnosťou. Aj preto sa spoločnosť TAES s.r.o radí k tým najlepším v oblasti priemyselnej automatizácie a neustále zlepšuje priemyselnú výrobu svojimi produktami na Slovensku aj v zahraničí.

Naše certifikáty


O nás

SGS

ABB

B&R

Schneider

UR